Letní tábory

V létě jezdíme na naše tábořiště v Milčicích u Blatné (okr. Strakonice). Je to klasický stanový tábor pro děti od 8 do 15 let s celotáborovou hrou, nočními hlídkami, táboráky, sportem a soutěžením. Za roky, které tam jezdíme, už jsme si hráli na indiány, archeology, námořníky, rytíře, kovboje, pohádkové bytosti a mnoho dalších her.

Letní tábor 2019

Začínáme přijímat přihlášky na letní tábor Kvítek. Tábor se uskuteční od soboty 20.7. do pátku 2.8. 2019 na našem tábořišti v Milčicích u Blatné.

Zde najdete dokumenty potřebné pro přihlášení.

Informace pro rodiče - vše, co by vás mohlo zajímat

Závazná přihláška

Zdravotní potvrzení - stačí kopie, platnost dva roky

Registrační list - členové oddílu nevyplňují

Dejte vedoucím oddílu vědět, že máte o tábor zájem a mi vám přidělíme číslo přihlášky, které je zároveň posledním dvojčíslím variabilního symbolu pro platbu účastnického poplatku. Platby prosím posílejte na číslo účtu, uvedené v informačníku. Díte považujeme za závazně přihlášené po odevzdání dokumentů a zaplacení.

 

Letní tábor 2018

Kdesi na Divokém Západě leží městečko Kvítek. A právě sem přijíždí početná skupina přistěhovalců z Evropy, aby zde našla nový domov. Jak překonají nástarhy přírody? A jak se sžijí se starousedlíky? Aby se stali plnoprávnými obyvateli Kvítek City, musí se mnohému naučit a mnohé zvládnout.

Fotky na FB

Letní tábor 2017

Do Galské vesnice se na tradiční letní sněm sjíždějí zástupci měst Grogarum, Nektarum, Kolarum a Dokavyrum. Uvítá je Asterix s Obelixem, avšak krátce po začátku slavnostního ohně všechny překvapí poslové z dalekého Egypta. A tak se Galové vydávají na pomoc Kleopatře, budovat nové stavby a hlavně pokořit Caesara.

Asterix a Obelix - mise Kleopatra 2017

Fotky na FB

 

Letní tábor 2016

Zaoceánská loď ztroskotala a několik šťastlivců se zachránilo na neznámé pevnině. Brzy se ukázalo, že je to ostrov a žije na něm kmen domorodců, kteří ne moc ochotně cizince přijmou a pomohou jim v těžké situaci.

Tak začal příběh našeho letního tábora.

Fotky na FB.

„Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.“ Jan Werich