Letní tábory

V létě jezdíme na naše tábořiště v Milčicích u Blatné (okr. Strakonice). Je to klasický stanový tábor pro děti od 8 do 15 let s celotáborovou hrou, nočními hlídkami, táboráky, sportem a soutěžením. Za roky, které tam jezdíme, už jsme si hráli na indiány, archeology, námořníky, rytíře, kovboje, pohádkové bytosti a mnoho dalších her.

Letní tábor 2018

Uskuteční se na našem tábořišti Kvítek od 21.7. do 3.8. 2018

Každý přihlášený dostane číslo přihlášky, což je zároveň poslední dvojčíslí variabilního symbolu pro platbu.

Důležité dokumenty:

Přihláška, Informace pro rodiče, Lékařské potvrzení (má platnost dva roky, stačí nám kopie), Registrační list (vyplňují jen nečlenové oddílu).

Pokud budete potřebovat fakturu nebo potvrzení pro zaměstnavatele, napište Danovi.

 

Letní tábor 2017

Do Galské vesnice se na tradiční letní sněm sjíždějí zástupci měst Grogarum, Nektarum, Kolarum a Dokavyrum. Uvítá je Asterix s Obelixem, avšak krátce po začátku slavnostního ohně všechny překvapí poslové z dalekého Egypta. A tak se Galové vydávají na pomoc Kleopatře, budovat nové stavby a hlavně pokořit Caesara.

Asterix a Obelix - mise Kleopatra 2017

Fotky na FB naší skupiny.

 

Letní tábor 2016

Zaoceánská loď ztroskotala a několik šťastlivců se zachránilo na neznámé pevnině. Brzy se ukázalo, že je to ostrov a žije na něm kmen domorodců, kteří ne moc ochotně cizince přijmou a pomohou jim v těžké situaci.

Tak začal příběh našeho letního tábora.

Fotky na FB.