Letní tábory

V létě jezdíme na naše tábořiště v Milčicích u Blatné (okr. Strakonice). Je to klasický stanový tábor pro děti od 8 do 15 let s celotáborovou hrou, nočními hlídkami, táboráky, sportem a soutěžením. Za roky, které tam jezdíme, už jsme si hráli na indiány, archeology, námořníky, rytíře, kovboje, pohádkové bytosti a mnoho dalších her.

Letní tábor 2018

Uskuteční se na našem tábořišti Kvítek od 21.7. do 3.8. 2018

Sraz k odjezdu sobota 21.7. v 8:15 Roztyly, na parkovišti u OBI.

Návrat z tábora v pátek 3.8. 19:00 na stejné místo.

Na sraz nezapomeňte důležité dokumenty: Bezinfekčnost, Souhlas s ošetřením a kartičku pojištěnce (stačí kopie). Pokud dítě užívá nějaké léky, prosíme předat u srazu zdravotníkovi i s příbalovým letákem.

Zde je seznam doporučených věcí.

Každý přihlášený dostal číslo přihlášky, což je zároveň poslední dvojčíslí variabilního symbolu pro platbu.

Důležité dokumenty. Dítě je závazně přihlášené, až po jejich odevzdání:

Přihláška, Informace pro rodiče, Lékařské potvrzení (má platnost dva roky, stačí nám kopie), Registrační list (vyplňují jen nečlenové oddílu).

Pokud budete potřebovat fakturu nebo potvrzení pro zaměstnavatele, napište Danovi.

 

Letní tábor 2017

Do Galské vesnice se na tradiční letní sněm sjíždějí zástupci měst Grogarum, Nektarum, Kolarum a Dokavyrum. Uvítá je Asterix s Obelixem, avšak krátce po začátku slavnostního ohně všechny překvapí poslové z dalekého Egypta. A tak se Galové vydávají na pomoc Kleopatře, budovat nové stavby a hlavně pokořit Caesara.

Asterix a Obelix - mise Kleopatra 2017

Fotky na FB naší skupiny.

 

Letní tábor 2016

Zaoceánská loď ztroskotala a několik šťastlivců se zachránilo na neznámé pevnině. Brzy se ukázalo, že je to ostrov a žije na něm kmen domorodců, kteří ne moc ochotně cizince přijmou a pomohou jim v těžké situaci.

Tak začal příběh našeho letního tábora.

Fotky na FB.

Letní tábor Kvítek 2015

Výprava českých badatelů přijíždí do Indie na pozvání zdejšího vládce, aby pátrala po postavách, kouzelných předmětech a tajemných krajích z pohádek 1000 a 1 noci. Každý oddíl si nejprve musel najít svou průvodkyni a rádkyni, sličnou Šeherezádu. Pak jsme každý večer přečetli jednu pohádku a druhý den pátrali a zažívali stejná dobrodružství, jako postavy z přečtené pohádky.

Fotky z tábora najdete na naší FB stránce.

Letní tábor Kvítek 2014

Píše se rok 1600 a naše tábořiště se změnilo na palubu lodi, plující pod anglickou vlajkou do vzdálených a málo prozkoumaných krajin. Východoindická společnost se sídlem v Londýně si najala ty nejzkušenější mořeplavce, aby pro ni a pro slávu královny objevovali nové světy a nalézali nové obchodní příležitosti.

Čtyři posádky soutěžily v nejrůznějších dovednostech a zažívaly mnohá dobrodružství i útrapy. Nakonec se všichni šťastně a ve zdraví vrátili.

Fotky najdete na FB

Podkategorie