Letní tábory

V létě jezdíme na naše tábořiště v Milčicích u Blatné (okr. Strakonice). Je to klasický stanový tábor pro děti od 8 do 15 let s celotáborovou hrou, nočními hlídkami, táboráky, sportem a soutěžením. Za roky, které tam jezdíme, už jsme si hráli na indiány, archeology, námořníky, rytíře, kovboje, pohádkové bytosti a mnoho dalších her.

Letní tábor 2019

Začínáme přijímat přihlášky na letní tábor Kvítek. Tábor se uskuteční od soboty 20.7. do pátku 2.8. 2019 na našem tábořišti v Milčicích u Blatné.

Zde najdete dokumenty potřebné pro přihlášení.

Informace pro rodiče - vše, co by vás mohlo zajímat

Závazná přihláška

Zdravotní potvrzení - stačí kopie, platnost dva roky

Registrační list - členové oddílu nevyplňují

Dejte vedoucím oddílu vědět, že máte o tábor zájem a mi vám přidělíme číslo přihlášky, které je zároveň posledním dvojčíslím variabilního symbolu pro platbu účastnického poplatku. Platby prosím posílejte na číslo účtu, uvedené v informačníku. Díte považujeme za závazně přihlášené po odevzdání dokumentů a zaplacení.

 

Letní tábor 2018

Kdesi na Divokém Západě leží městečko Kvítek. A právě sem přijíždí početná skupina přistěhovalců z Evropy, aby zde našla nový domov. Jak překonají nástarhy přírody? A jak se sžijí se starousedlíky? Aby se stali plnoprávnými obyvateli Kvítek City, musí se mnohému naučit a mnohé zvládnout.

Fotky na FB

Letní tábor 2017

Do Galské vesnice se na tradiční letní sněm sjíždějí zástupci měst Grogarum, Nektarum, Kolarum a Dokavyrum. Uvítá je Asterix s Obelixem, avšak krátce po začátku slavnostního ohně všechny překvapí poslové z dalekého Egypta. A tak se Galové vydávají na pomoc Kleopatře, budovat nové stavby a hlavně pokořit Caesara.

Asterix a Obelix - mise Kleopatra 2017

Fotky na FB

 

Letní tábor 2016

Zaoceánská loď ztroskotala a několik šťastlivců se zachránilo na neznámé pevnině. Brzy se ukázalo, že je to ostrov a žije na něm kmen domorodců, kteří ne moc ochotně cizince přijmou a pomohou jim v těžké situaci.

Tak začal příběh našeho letního tábora.

Fotky na FB.

Letní tábor Kvítek 2015

Výprava českých badatelů přijíždí do Indie na pozvání zdejšího vládce, aby pátrala po postavách, kouzelných předmětech a tajemných krajích z pohádek 1000 a 1 noci. Každý oddíl si nejprve musel najít svou průvodkyni a rádkyni, sličnou Šeherezádu. Pak jsme každý večer přečetli jednu pohádku a druhý den pátrali a zažívali stejná dobrodružství, jako postavy z přečtené pohádky.

Fotky z tábora najdete na naší FB stránce.

Letní tábor Kvítek 2014

Píše se rok 1600 a naše tábořiště se změnilo na palubu lodi, plující pod anglickou vlajkou do vzdálených a málo prozkoumaných krajin. Východoindická společnost se sídlem v Londýně si najala ty nejzkušenější mořeplavce, aby pro ni a pro slávu královny objevovali nové světy a nalézali nové obchodní příležitosti.

Čtyři posádky soutěžily v nejrůznějších dovednostech a zažívaly mnohá dobrodružství i útrapy. Nakonec se všichni šťastně a ve zdraví vrátili.

Fotky najdete na FB

Podkategorie

„Čas si vymysleli lidé, aby věděli, od kdy do kdy a co za to.“ Jan Werich